Sitenizde ELIYTE™ Gücünü Hissedin

Hazır Websitesi ile Başarıya Ulaşın

Eliyte™, ekonomik ve sorunsuz bir çözüm sunar. Yıllık sunucu ücretine, bakım ve güncelleme gibi endişeler olmadan hazır bir websitesine sahip olabilirsiniz. Ayrıca, SEO dostu yapısıyla Google’da başarılı bir şekilde sıralanabilirsiniz. İlerlemenin yeni adresi, Eliyte™ ile dijital varlığınızı güçlendirin!

Hemen Teklif veya Bilgi Alın!

Tam Adınız *
Telefon Numaranız *
Sizi bilgilendirmek için arayacağız. +90 537 863 86 00 numaralı telefonumuzdan aranacaksınız.
E-posta Adresiniz *
Size telefon görüşmemizden sonra gerekli dosyaları ve teklifimizi iletebilmek için eposta adresinize ihtiyacımız var.
Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Gönder butonuna basarak Kullanım Koşullarını, Rıza Metni’ni, Gizlilik Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Websitelerimizin Özellikleri

Özel Alan Adı

Eliyte™, kendi alan adınızı kullanarak profesyonel bir varlık oluşturmanıza olanak tanır. Müşterilerinizin sizi hatırlayacağı kolay ve özgün bir web adresine sahip olun.

Özelleştirilebilir Şablonlar

Eliyte™, ihtiyaçlarınıza ve marka kimliğinize uygun bir websitesi oluşturmanızı sağlayan geniş bir şablon kütüphanesine sahiptir. Tasarımınızı kişiselleştirin ve markanızı yansıtın.

Mobil Uyumlu Websitesi

Eliyte™, mobil cihazlarda mükemmel performans gösteren ve kullanıcı deneyimini optimize eden bir websitesi sunar. Müşterilerinizin her zaman ve her yerde erişim sağlayabileceği bir platforma sahip olun.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Güvenlik bizim önceliğimizdir. Eliyte™, websitesi trafiğinizi şifreleyen ücretsiz bir SSL sertifikası sunar, böylece müşterilerinizin bilgileri her zaman güvende kalır.

SEO Optimizasyonu

Eliyte™, arama motorlarında yüksek sıralama elde etmenizi sağlayacak bir SEO optimizasyonu sunar. Anahtar kelimeler, meta açıklamalar ve içerik optimizasyonu gibi stratejilerle daha fazla görünürlük elde edin.

Google Analytics Entegrasyonu

İlerlemenizi izleyin ve geliştirin. Eliyte™, Google Analytics'i entegre ederek websitesi performansınızı izlemenize ve analiz etmenize olanak tanır.

Referanslar

Banko Hukuk
Banko Law
Meta Hayat
Telefon Rehberim
Sihirli Dükkan
İstanbul Kültür

12 Aylık Paket 1000₺

12 Aylık dönemler halinde peşin alınması durumunda geçerli tekliftir.

Websiteniz size teknik olarak kurulu ve beğendiğiniz hazır bir site şeklinde teslim edilir. Sayfaları istediğiniz gibi doldurabilirsiniz. Eğer isterseniz, uzmanlarımız ekstra ücret karşılığında istediğiniz sayfaları sizin için oluşturur.

Standart Paket Özellikleri

Standart Websitesi paketimizde, “Anasayfa”, “Hakkımızda”, “Hizmetlerimiz”, “İletişim” ve sizin tercih edeceğiniz bir sayfa olmak üzere toplam 5 sayfa tasarımı vardır. 1 yıl süreyle sunucu dahildir.

Kurumsal E-posta Özellikleri

Kurumsal eposta dilerseniz sizin kullandığınız başka bir epostaya bağlanabilir. Ayrı bir eposta kutusu olarak kullanmak istemenizde mümkündür. Standart pakete 3 adet kurumsal eposta hesabı dahildir her hesap 1900MB depolama alanına sahiptir. Her hesap yaklaşık 5000 e-posta saklayabilir.

Teklif veya Bilgi Alın

Tam Adınız *
Telefon Numaranız *
Sizi bilgilendirmek için arayacağız. +90 537 863 86 00 numaralı telefonumuzdan aranacaksınız.
E-posta Adresiniz *
Size telefon görüşmemizden sonra gerekli dosyaları ve teklifimizi iletebilmek için eposta adresinize ihtiyacımız var.

Ek Hizmetlerimiz

Firmanızın dijital varlığını güçlendirmek ve çevrimiçi başarınızı artırmak için sunduğumuz çeşitli ek hizmetlerle işinizi destekliyoruz. Sayfa tasarımından, içerik oluşturmaya; SEO stratejilerinden, sosyal medya yönetimine kadar geniş bir yelpazede uzman ekibimiz tarafından sunulan hizmetlerle markanızın çevrimiçi etkisini artırabilirsiniz. Ayrıca, yeni nesil kullanıcı deneyimi sunan PWA mobil uygulama geliştirme hizmetimizle müşterilerinizle etkileşimi artırabilirsiniz. Dijital pazarlama alanında uzmanlığımız ve yenilikçi yaklaşımımızla işletmenizi dijital dünyada başarıya taşımak için buradayız!

Sayfa Tasarımı

800₺/Sayfa

Web sitenizin estetik ve kullanıcı dostu bir görünüme sahip olması için profesyonel tasarım hizmetleri sunuyoruz. Markanızı en iyi şekilde temsil eden özelleştirilmiş ve dikkat çekici web sayfalarıyla müşterilerinizi etkileyin.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

2000₺/Ay

Dijital pazarlama stratejileriyle işletmenizin çevrimiçi varlığını güçlendirmenize yardımcı oluyoruz. Hedef kitlenizi etkileyecek yenilikçi kampanyalar ve stratejiler geliştirerek dijital başarınızı artırın.

Entegre Randevu Sistemi

500₺/Yıl

Müşterilerinizin websitenizden belirlediğiniz aralıklar içerisinde randevu oluşturmasını sağlar. Takviminizi yönetmenizi ve iş takibi yapmanızı kolaylaştırır.

SEO Strateji Geliştirme

1500₺/Anahtar Kelime

Arama motorlarında daha görünür olmanızı sağlayacak özgün ve etkili SEO stratejileri sunuyoruz. Anahtar kelimelerden içerik optimizasyonuna kadar uzmanlığımızla işletmenizin arama sonuçlarında üst sıralara çıkmasını sağlayın.

İçerik Oluşturma Hizmetleri

1100₺/İçerik

Etkileyici ve ilgi çekici içeriklerle markanızın hikayesini ve değerlerini müşterilere aktarmanıza yardımcı oluyoruz. Blog yazılarından ürün açıklamalarına kadar çeşitli içerik türleriyle hedef kitlenizi etkileyin.

Marka Kimliği Geliştirme ve Logo Tasarımı

5400₺/Logo

Özgün ve hatırlanabilir logo tasarımlarıyla markanızın güçlü bir vizüel kimlik kazanmasını sağlıyoruz. Profesyonel ve estetik tasarımlarla markanızı rakiplerinden ayırın ve müşterilerinizin dikkatini çekin.

PWA Mobil Uygulama Hizmeti

1500₺ - Android Uygulama
4500₺ - IOS Uygulama (Bildirimli)

Yeni nesil kullanıcı deneyimi sunan PWA mobil uygulama geliştirme hizmetiyle müşterilerinizle etkileşimi artırın. Hızlı, güvenilir ve kullanıcı dostu mobil uygulamalarla işletmenizi her zaman ve her yerden erişilebilir hale getirin.

Bilgilendirmeler:

  • Bütün hizmetlerimiz ön ödemelidir.
  • Kredi Kartı ile ödeme imkanınız bulunmaktadır.
  • Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  • Mobil uygulamaları yayınlamak için uygulama mağazalarında geliştirici hesabı almanız gereklidir.
  • Logo Tasarım müşterilerimizde adil düzenleme süreci uygulamaktayız. Bu kapsamda memnuniyetiniz göz önünde bulundurularak ilerlenmektedir. Tasarım süreçlerinde ücret iadesi olmamaktadır. Sizin için bir logo tasarım yarışması düzenlemekteyiz, ön elemelerden sonra sonuçları beraber değerlendiriyoruz ve beğendiğiniz logolarda tasarımcımız ile revizyon yapıyoruz.
Mesaj Gönder
1
💬 Uzmanına sorun, sizi bekliyoruz.
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?